Tantra  maséri   PETER  a   TOMÁŠ   pre ženy aj mužov

Súčasťou každej Tantra masáže je úvodný rozhovor,  pri ktorom máte možnosť vyjadriť svoje očakávania, priania. Váš čas na sprchu, rituál, dychové cvičenie, zharmonizovanie  energie, magické dotyky, ktoré pohladia celé  telo aj dušu.

Prenesiete sa do inej dimenzie a zistíte aké je krásne na nič nemyslieť a vnímať, len dotyky plné nehy, energie, svoje  emócie, byť prítomný a prežívať nádherný orgazmus celým svojím telom, každou bunkou a nielen v panvovej oblasti. Zavriete oči a máte pocit, že sa nezastavil len čas, ale aj celý vesmír.

Do každej Tantra masáže je zahrnutá aj intímna masáž  joni alebo lingamu  v meditácií. Dotyky pri Tantra masáži sú bezpečné, do ničoho vás nikto netlačí. Tantra masáž je veľmi intímna a vzrušujúca, ale nezahŕňa žiadne sexuálne služby.

PETER

190 cm, 76 kg, 27 rokov
0948  –  651 535

Petrov citlivý, jemný dotyk je plný porozumenia, v ktorom vnímate mužskú energiu a dlhoročnú skúsenosť.  S Petrom máte  istotu, že môžete vzlietnuť  a vždy aj bezpečne pristáť. Venuje sa rovnako pozorne ako ženám tak aj mužom.

Pár slov o sebe: Tantrická cesta ma naučila otvoriť srdce a vnímať energiu a pocity ľudí ktorých masírujem. Tantrickú masáž vnímam ako obrad pri ktorom si človek uvedomuje  sám seba, lieči si dušu aj telo.

TOMÁŠ

180 cm, 68 kg, 27 rokov
0910  –  317 175          

Tomáš vníma Tantra masáž  ako možnosť  relaxácie, prostriedok ako si uctiť vaše telo aj dušu. Je to muž s pevným dotykom, ale vie kde a kedy použiť jemnosť. Svoje Tantrické dotyky poskytuje rovnako rád ženám aj mužom.

Niečo o sebe: Tantra masáž vnímam ako uctenie tela a duše, pomáha sa zastaviť, nasýtiť sa dotykom, vnímať, cítiť, prežívať potešenie s rešpektovaním hraníc a cítiť sa pritom bezpečne.

Druhy Tantra masáží  pre mužov a ženy  od  PETRA  alebo  TOMÁŠA

Vedomé dotyky, pohladenia, objatia  naše telo potrebuje rovnako ako potravu a spánok. Do každej Tantra masáže je zahrnutá aj intímna masáž  joni alebo lingamu  v meditácií.

Rituálna Tantra masáž

60 min.  –   70 eur

Precíťte svoje telo intenzívne, zažite doteraz nepoznané stavy harmónie, úprimne objatie, skutočnú nehu, vyšší stupeň vrcholu a nielen na telesnej úrovni ale aj duševnej. Príďte si to vyskúšať na vlastnej koži a uletieť z reality.

Telo na telo

60 min.  –   80 eur

Tantra masáž každého kúska vášho tela aj mojím telom.  Zažite nepoznaný stav harmónie cez úprimné, nádherné nežné dotyky telom aj dušou, príval životnej energie, neskutočnú extázu všetkými zmyslami.

Vzájomná Tantra masáž

60 min.  –   100 eur

Zažite neopakovateľný zážitok toho, čím všetkým môže sexualita byť bez sexu, budete plný nových neuveriteľne krásnych, úprimných pocitov aj na duši. Pri tejto masáži sa môžete dotýkať maséra, ktorý vás bude viesť aby sa neprekročili dané hranice a nenarušil zmysel masáže.

Každý človek je pre nás výnimočný, jedinečný. Je pre nás cťou byť vaším sprievodcom našou zmyselnou Tantrou.