Druhy Tantra masáží pre mužov od  Tantra  masérky EVKY

0944 – 281  735 

Každá jedna Tantra masáž začína úvodným rozhovorom, pri ktorom máte možnosť vyjadriť svoje očakávania, priania. Potom sa osprchujete. Po osprchovaní začína rituál pri ktorom stojíme oproti sebe,  prijímate prvé jemné dotyky vnímate ich hĺbku. Zavriete oči a máte pocit, že sa nezastavil len čas, ale aj celý vesmír. Prenesiete sa do inej dimenzie a zistíte aké je krásne na nič nemyslieť a vnímať, len dotyky plné nehy, energie, svoje  emócie, byť prítomný a prežívať nádherný orgazmus celým svojím telom, každou bunkou a nielen v panvovej oblasti.

Do každej Tantra masáže je zahrnutá aj intímna masáž lingamu, moja nahota, masáž mojím hebkým telom v meditácií.

Tantrickú masáž zbožňujem pretože pôsobí nie len na povrchu tela, ale aj v ľudskom vnútri. Tantra je pre mňa uctením a oslavou tela a duše ako jedinečná možnosť ľuďom spraviť svet krajším. V každom človeku vidím jedinečnosť. Tantra masáž je pre mňa vždy jedinečný zážitok slovami neopísateľný, dáva mi možnosť byt človeku blízko, vidieť, cítiť, hladiť jeho telo a počúvať jeho dušu s úctou.

Tantra masáž je veľmi intímna a vzrušujúca, ale nezahŕňa žiadne sexuálne služby. Prosím vás ak je to možné objednajte sa na moju Tantra masáž deň vopred. Ďakujem.Úprimne ďakujem klientom, ktorí sa ku mne už roky vracajú a dôverujú mi.

Klasická Tantra masáž 1

60 min. – 100 eur,  90 min. – 130 eur    

Zažite nepoznaný stav harmónie cez úprimné, nádherné nežné  dotyky aj mojím telom aj dušou, príval životnej energie, neskutočnú extázu všetkými zmyslami.  Precíťte svoje telo intenzívne, zažite doteraz nepoznané stavy harmónie, úprimne objatie, skutočnú nehu, vyšší stupeň vrcholu a nielen na telesnej úrovni ale aj duševnej.

Spätná Tantra masáž 2

60 min. – 120 eur,   90 min. – 150 eur,  120 min.-190 eur

Úvodný rituál sa odohráva ako pri každej Tantra masáži, len s tým rozdielom, že v polovičke masáže nastáva výmena  rolí a masírovaný sa stáva masérom, ktorý rešpektuje pravidlá, ktoré sú vopred určené. Príďte si to vyskúšať na vlastnej koži a uletieť z reality.

Náučná Tantra masáž 3

60 min. – 130 eur,   90 min. – 160 eur,  120 min.-190 eur

Pred úvodným rituálom aj počas Tantra masáže prebehne rozhovor ako sa správať k žene, ako jej porozumieť, priblížiť sa jej tak aby si vás vážila a cítila vo vás oporu, ako vrátiť do vzťahu vášeň, ako a kedy  používať dotyky, ktoré  ženu oslovia  nielen na tele, ale aj na duši. Staňte sa jej najlepším milencom, partnerom akého nikdy nemala a ani mať nebude.

Zviazaná jemná  Tantra masáž 4

60 min. –  120 eur,   90 min. – 140eur

Pre zvýšenie zážitku vám len jemne spútam ruky,  tým prebudím väčšiu citlivosť vášho tela   a vy Tantra masáž prežijete ešte intenzívnejšie. Je to také malé hranie sa so strachom, ktoré je mystickou Tantra masážou transformovaná na bezpečné potešenie. Pri úvodnom rozhovore mi prezradíte svoje očakávania, priania, zámer a dohodneme sa na priebehu  masáže a jej jasných hraniciach.

Vizuálna Tantra masáž 5

60 min. –  120 eur,   90 min. – 140 eur

Tantra masérka vás bude touto zmyselnou Tantra masážou sprevádzať v peknej spodnej bielizni alebo v oblečení, ktoré máte vo svojich predstavách.

Koktejl Tantra masáží 6

60 min-120 eur,   90 min-150 eur,   120 min-180 eur

Je to zmes všetkého v jednom z  Tantrabratislava masáží . Neviete čo si vybrať, máte v ponukách zmätok alebo  si chcete namiešať  svoj vlastný koktejl masáží ? Tak toto je to pravé pre vás . Ponorte sa do sveta fantázie, zažite magické chvíle nie len povrchné vyvrcholenie.

Tantra masáž nôžkami 7

60 min. – 100 eur,   90 min. – 130 eur 

Táto masáž prebieha ako klasická Tantra masáž so všetkým čo k tomu patrí, len s tým rozdielom, že do masáže zapájam aj svoje nôžky.

Tantra masáž plus prostata 8

60 min-120 eur,   90 min-150 eur,  120min-190eur

Táto masáž tiež prebieha ako klasická Tantra masáž, len s tým rozdielom, že do masáže zapájam stimuláciu prostaty v latexových rukavičkách. Samozrejme, že pred začiatkom samotnej masáže sa dohodneme na priebehu masáže a aké sú vaše očakávania.

Bude mi cťou sprevádzať vás Tantrou a zdieľať  s vami moje skúsenosti, vaše pocity, myšlienky  zo sveta Tantra masáží, ktoré liečia a robia svet krajším. Vedomé dotyky, pohladenia, objatia  naše telo potrebuje rovnako ako potravu a spánok.