Čo je Tantra

Čo je Tantra a Tantrická masáž

Tantra je starodávne tantricko-taoistické umenie posvätnej sexuality a životnej filozofie pochádzajúce z rôznych kultúr, ktoré sa zaoberali telom a dušou ako celku. Techník Tantra nádherných dotykov − masáže, je veľa, je to zmyselný rituál, ktorý rozprúdi energiu, naplní celučičké telo nepoznaným vzrušením, krásne jemnou, úprimnou nehou. Súčasťou Tantra rituálu je aj intímna masáž joni alebo lingam sú to rôzne druhy dotykov, od úplne jemnučkých až po dynamické. Súčasťou Tantrickej masáže je aj práca s energiou.

Tantra masáž  je veľmi vzrušujúca a  intímna, zahŕňa dotyky celého tela vrátane joni alebo lingamu, ale nezahŕňa žiadne sexuálne služby.

Tantra je umením meditácie, hľadaním šťastia, učí nás rozvíjať svoje jedinečné schopnosti. Jedným z cieľov Tantry je aj premena pudovej sexuálnej energie na vitálnu životnú energiu a následne na energiu duchovnú má liečivé účinky, uvoľňuje od stresu, úzkosti, strachu zo života, neistoty, regeneruje celý organizmus. V Tantre nejde o klasické vyvrcholenie, ale o vyvrcholenie až extázu všetkými zmyslami každou bunkou celého tela a duše.

Joni

Joni je sanskrtský názov pre ženské pohlavné orgány. V Tantre je joni vzdávaná úcta, je mystickou bránou k novému poznaniu je krásna, vznešená a uctievaná.

Lingam

Lingam alebo vajra je sanskrtský názvom pre mužské pohlavie. V tantrických chrámoch je socha lingam ovešaná kvetmi a o sochu rozbíjajú kokosové orechy aby boli obdarený plodnosťou a mužskou silou.

Prostata

Prostata je jednou z najdôležitejších žliaz v mužskom tele, niekedy býva nazývaná mužský G-bod.  Je uložený vnútri panvy a jej masáž prináša hlboké a intenzívne zážitky. Zdravá prostata má guľatý tvar a veľkosť vlašského orecha  a jej masáž prináša hlboké a intenzívne sexuálne, erotické zážitky a má liečivé účinky. Jej sekrét je súčasťou ejakulátu a zvyšuje životaschopnosť spermií. Prostata by mala byť na dotyk nebolestivá. Mnoho mužov má strach, že keď sa im masáž prostaty zapáči, znamená to, že majú tendenciu k homosexualite. Skutočnosť je ale taká, že to spolu vôbec nesúvisí.

Účinky Tantra rituálu

Z Tantra rituálu získate nádherné účinky na telo a psychiku, krásny, neopakovateľný zážitok toho čím všetkým môže sexualita byť aj bez sexu a budete plný nových neuveriteľne krásnych pocitov.Tento zážitok si môžete preniesť do svojho vlastného života.

Rituál má pozitívny vplyv pri problémoch s erekciou, odstraňuje stres, napätie, úzkosť. Pomáha ženám ktoré trpia bolesťami počas intímneho spojenia, majú zlé pocity z intimity, nahoty alebo to chcete vyskúšať len zo zvedavosti kvôli novému poznaniu.

Kontraindikácie –  stav kedy nie je vhodné vykonávať Tantra rituál

  • krátko po hlavnom jedle, pod vplyvom alkoholu,
  • horúčka, infekčné, hnačkové, plesňové ochorenia
  • hnisavé, otvorené rany, popáleniny